Účastníci
Petra Čechmánková
V zimní pohádce z komfortní zóny. A něco tím udělat pro místní komunitu!
Do očekávání jsem chtěla zahrnout, že Ladakh je v mých vzpomínkách domovem neuvěřitelně přívětivých lidí, s klidem v duši a srdcem na správném místě, navíc už od svojí první návštěvy jsem toužila se tam vydat v zimě. Proto ta "zimní pohádka". Pak, že očekávám, že to pro mě bude hodně náročné fyzicky (zima i disciplíny jako takové) a tím pádem i psychicky (kvůli fyzickému vyčerpání, které jednoznačně ovlivňuje psychiku, ale i kvůli nedůvěře v mé fyzické schopnosti, kterou si životem nesu od dětství, a která ve mně probouzí strach, ale s kterou se mi posledních pár let daří díky přátelskému prostředí pracovat užitečněji), a že u obojího je podle mě dobré testovat hranice. Je to dobrodružství a těším se na to! To pro mě značí "vystoupení z komfortní zóny". (Ačkoli doufám, že to svou mizernou fyzičkou třeba nezkazím ostatním - to pak je ve výzvě...) No a třešnička na dortu pro mě je, že tyhle dvě - pro mě skvělé - věci, můžu spojit v rámci dobročinného projektu. To je pecka!
Hlava a fyzička. Dokážu to? Nezmrznu? Nebudu (moc) zdržovat?
Tohle je doslova, co se mi honí hlavou, kromě nadšení, že se chystám do Ladakhu na super dobrodružství. Ještě bych mohla přidat "mám dostatečné vybavení?" a "podpoří mě vůbec někdo z mých známých a kamarádů? Nedělám to zbytečně?"... A výzva bude, nenechat se takovými myšlenkami pohltit, ale spíš si je uvědomovat a vyhodnocovat jejich vztah k realitě.
Václav Holenda
Nezapomenutelné zážitky
Očekávám situace, na které se v Himalájské divočině připravit nedá, ale rozhodně si na ně vždycky vzpomenu od každého kancelářského stolu.
Síla motivace
Překonání vlastních pomyslných limitů, pod záštitou vyššího smyslu celé benefiční akce. Dokážu víc, pokud pomůžu druhým.
Jana Poledníková
Zimomilský výlet
Užít si Himalájskou zimu s lidmi, co mají rádi sníh a led. Zkusit si jaké je to nemít v zimě infrastrukturu Alp.
Nové zkušenosti mimo komfortní zónu.
Ještě nikdy jsem nedělala tenhle typ fundraisingu, rozhodně to bude nová zkušenost! A užít si lyže ve velké nadmořské výšce bez toho, aby mě bolely nohy. Jo a postavit Himalájského sněhuláka!
Igor Chorovský
Vypadnout z pracovní rutiny
Poprvé v životě nad pět tisíc