Účastníci
Lenka Borkovcová
Jedinečná kombinace
Možnost spojit aktivity které mám ráda a sdílet je s podobně nadšenýma lidma, zažít místní atmosféru i posunout o kousek svoje hranice - tím vším mohu pomoci druhým? To je přece kombo samo o sobě :)
Novej hnací motor
Největší respekt mám z motorek. Takovej hnací motor jsem totiž ještě nezkoušela. První výzvou ale bude se správně aklimatizovat.
Meluzín Michaela
Dobrodružství, makačka a zábava...
Zdolat s pokorou všechny výzvy...
Meluzín Michal
zážitky
Moc se těším na zcela nové nejen sportovní zážitky v dosud nenavštívené zemi a poznávání úplně nové kultury.
překonání zdraví
Překonat zdravotní problémy (koleno) a dokázat si, že pořád je pro mě pobyt ve vysokohorském prostředí obrovská zábava a radost.
Libor Slabák
Poznání, posunutí limitů a zábava
Některé z mých očekávání… Poznat nové fajn lidi, zažít další dobrodružství v životě, podpořit dobrou věc, blíže poznat jinou kulturu, posunout své limity, zažít zábavu, získat nové zážitky a vzpomínky, rozšířit si perspektivu a pohled na svět, překonat případné strachy a nejistoty… a spousta dalšího.
Divoká voda
Jestli něco nejsem, tak zkušený vodák. Snad si mockrát cestou nezaplavu.
Martin Šárfy
Neprobádaný kus světa
Těším se na poznávání zatím neprobádaného koutu světa, o kterém jsem zatím jenom četl a snil.
Zábava pro všechny
Doufám, že vše zvládneme a že si při tom užijeme spoustu zábavy!
Dominika Vojteková
Zážitky a príroda
Užiť si úžasnú prírodu, nové zážitky a zistiť koľko toho zvládnem. Dúfam, že budeme super patria, ktorá sa bude podporovať, vyzbiera veľa peňazí na podporu deciek a dobre sa pritom zabaví.
So Zmyslom za hranice
Každá disciplína preverí moje hranice. Motorky- či sa naučím jazdiť a zvládnem štrkové a prašné úseky. Rafty - najväčší rešpekt pred divokou vodou. A šesťtisícovka? nikdy som nebola viac ako 2100. Prežiť to všetko v zdraví :)